Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.    Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM

O nas słów kilka

Studnie wiercone w jeden dzień.

W 99% wiercimy studnie w jeden dzień. Zapewniamy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo w doborze pomp i odpowiednich rozwiązań technicznych.

Masz swoją działkę? Teraz spraw aby się zazieleniła.

Posiadamy odpowiedni sprzęt, transport dzięki któremu przygotujemy stanowisko naszej pracy aby wywiercić studnie w jeden dzień.

Zapewniamy miłą i fachową współpracę, jesteśmy firmą rodzinną dla której miłe relacje międzyludzkie nie są nam obce. Nasza firma posiada ponad 20 letnie doświadczenie w świadczeniu usług studniarskich.

Głównym zadaniem naszej działalności jest świadczenie usług wiercenia i instalacji studni na Państwa działce. Zajmujemy się montażem pomp w każdym systemie (pompy ręczne, elektryczne i spalinowe oraz wszelkiego rodzaju zestawy hydroforowe - powierzone czy też z naszej szerokiej oferty z bazą serwisową). Oferujemy atrakcyjne warunki finansowe na terenie województwa Dolnośląskiego. Zaprojektujemy, doradzimy, wykonamy studnie wiercone w jeden dzień. Zapraszamy do współpracy.

Czy potrzebujesz jeszcze więcej info? Dzwoń do Nas!
tel. 694 434 294 lub 606 893 353 lub (71) 787 47 99